Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam nauczyciela Fortnite dla syna
#1
Hej,

To chyba będzie nietypowe ogłoszenie - od lat uczę synka grać w różne gierki, wcześniej głównie Minecraft, aktualnie Fortnite. Problem w tym, że chłopak (lat 9) jest już tak dobry, że ani ja, ani żaden z moich znajomych za nim nie nadąża. Mały uczy się z youtube, codziennie trenuje, i zrobił się (w moich oczach przynajmniej) wymiataczem (jak na swój wiek). W związku z tym zastanawiam się czy nie zacząć go szkolić na zawodowego gracza i szukam kogoś bardzo dobrego, kto mógłby z nim trochę pograć jako mentor/nauczyciel, pouczyć go trików itd., i ewentualnie ocenić, czy faktycznie malec ma jakąś przyszłość jako pro gracz i warto inwestować w jego dalszą naukę/trening. Jestem gotów zapłacić za taką "usługę", ale nie mam za dużo kasy, więc myślałem o stawce np. 20zł/h, która nie jest specjalnie wygórowana, ale zakładam że w skali miesiąca trochę by się z tego uzbierało.

Ewentualnie jak ktoś z Was ma grające dzieciaki, które potrzebują partnera, to chętnie byśmy się poznali. Oczywiście, z uwagi, że dotyczy to dziecka, to najpierw musielibyśmy pogadać na video, wymienić się danymi itd..

Proszę o sygnał, czy ktoś jest zainteresowany na PW.

Dzięki,
Dominik
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki