Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wydajnoscia
#1
czesc, od jakiegos czasu zmagam sie z problemem fps w fortnite, kupilem nowego pc okolo 2 miesiace temu z dobrymi komponentami tj. rtx 4060, i5 12400f czy 32 gb ramu. z poczatku po kupieniu kompa w fortnite mialem po okolo 300-400fps, wszystko bylo dobrze do momentu okolo miesiaca temu gdy fps zaczely mi spadac. aktualnie w battle royale mam srednio 100fps, a na kreatywnym 200. Serio juz nie wiem co zrobic bo próbowowalem wszystkiego, mam najnizsze mozliwe ustawienia jaki i tryb wydajnosci, zaktualizowalem wszystkie sterowniki (karta gragiczna, procesor czy sam internet) temperatura procka to okolo 50 stopni wiec chyba ok. robilem benchmarki oraz sprawdzenie wszystkie czesci po koleji pod wzgledem wydajnosci i wszystko jest dobrze. juz trace nadzieje, bede bardzo wdzieczny za pomoc bo gra na 100fps jest poprostu tragiczna, a wydalem kupe kasy (ponad 5k) i chcialbym miec dobre osiagi. kazda pomoc sie przyda, z gory dziekuje i pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki