Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd w uruchomieniu Fortnite
#1
Witam,

Jakiś czas temu (5 sty 2020r) pisałem w sprawie poszukiwanego laptopa.
Udało mi się jednak wznowić mój stary komputer lecz mam problem z uruchomieniem Fortnite.
Po jakimś czasie zorientowałem się jednak w czym tkwi problem, mianowicie jest to przestarzały procesor.
Myślę że tak od biedy z wyłączeniem trawy i jakości low na rozdzielczości 720p może dało by się grać.
Chodzi mi o to aby oszukać wymagania lub właściwości procesora by uruchomić grę.
Na wszelki wypadek na dole umieszczam informacje o moim sprzęcie:
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GTX 260 (wersja sterownika 342.01)
PROCESOR: Intel Core 2 Duo E7400 (pamięć podręczna: 3MB; 2,80GHz; FSB 1066MHz) (link do specyfikacji: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/...z-fsb.html)
RAM: 4GB
DIRECTX: wersja 11
OS: Windows 10 Pro (aktywowany)

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję  Heart !
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Witaj ponownie

Ale masz jakiś błąd w związku z uruchomieniem gry ? Nie chcę Cię martwić ale na tym procesorze chyba nie zagrasz już. W tych poprzednich sezonach jak najbardziej , przed zmianą mapy , ale od chaptera 2 wymagania poszły w górę. Ostatnie wzmianki na internecie odnośnie Twojego bądź podobnego core 2 duo w fortnite są z 2018 roku. Nawet gdyby jakimś cudem udało Ci się uruchomić gra była by nie mozliwa chociaż by na słabą grafikę , masz pewnie wersje z 896 mb pamięci ? o 720 nie było by mowy nawet.

Zobacz jak wyglądało to w sezonie 9 , na trochę mocniejszym procesorze niz Twój i na podobnej grafice. Biorąc dodatkowo pod uwagę że wymagania od tego czasu poszły w górę. Zerknę jeszcze w necie może coś się znajdzie ciekawego , to dopiszę do tematu.
https://www.youtube.com/watch?v=ldzyny2emX4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki