Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko
#1
Witam i o zdrówko pytam.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Jestem seniorem 50 letnim i zajmuję się domem, zwierzętami. Wynieslismy się z ukochaną i synkiem z Poznania  do Puszczy Zielonki i zajmujemy się zwierzętami, moja Ania jest Behawiorystką. No i problem mam taki biegam po wyspie szukam, atakuję i nie mam przeciwników, to smieszne ale ostanio np zająłem drugie miejsce mając zero kili. Bardzo rzadko spotykam ludzi. Dlaczego, co robić by podwyższyć sobie K/D. Ponieważ mam duzo czasu latam sobie i zwiedzam Amerykę Łacińską. No i na ceremonii Ayahuasci w Ekwadorze, koleś mój, powiedział mi ze Fortnite to spisek mający na celu zaklasyfikowanie dzieci i obserwacje najlepszych. We Fortnite widzimy wiele elementów służących za miarę i ocenę walorów mechanicznych człowieka. Nalezy do nich szybkośc reakcji i opanowanie, taktyka, trzeźwe myślenie i umiejetność podejmowania decyzji to właśnie są główne obszary użytlkowe. No ale wiecie to moga byc urojenia. Także jakby ktoś coś wiedział to napiszcie. Jestem zdrowy umysłowo, jedynie najarany. No ale wiecie, wchodzę w jesień życia i mam wnuczkę, wolno mi. Ale z tego miejsca chcę zakomunikować wszystkim. Od 1993 roku i wybrania mojej specjalizacji na studiach zajmuję się psychodelikami i oswiadczam, że mogą zabić. Tektsy, że psychodeliki są bezpieczne to bzdury. Mogą zniszczyć świadomość, sprawić, że zapomnisz kim byłeś. Uszkodzić naczynia krwionośne w mózgu i przyczynic sie do udaru. To nieprawda, że Marijuana jest nieuzależniająca i bezpieczna. Jest ok w umiarze ż długimi czasowymi przerwami. M0zna palić bez szkody na całe życie ale nie wszyscy. No ale grama tygodniowo w piątek wieczorem mozna a nie grama dziennie. Wiem, że ta odpowiedź nie przejdzie ale chociaz jedna osoba przeczyta. Nie nalezy jeść czerwonego mięsa. Najlepiej nie jeść mięsa pilnując diety. Żadnych używek, alkohol numer 1 ale od niczego sie nie uzależniać. No i mozna zdrowo i sprawnie działać do co najmniej 50. Studiuję zdalnie podyplomowo Neuropsychologie więc mozna sie nawet nadal rozwijać. Rozwijam się we Fortnite ale w rankingowej BT wersji czyli kiedyś na arenie mnie zamiatają. Ale za 3 lata będę mistrzem świata. Dobranoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki