Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem w dodawaniu znajomych
#1
Exclamation 
Od jakiegoś czasu nie mogę zaakceptować zaproszeń od znajomych. Wiszą mi 4 zaproszenia i nijak nie mogę ich przyjąć pomimo że wciskam przycisk zaakceptuj. W drugą stronę też nie działa. Wynajduję znajomego, wysyłam mu zaproszenie a on mówi że nic nie otrzymał. Dodam że mam płączone konto Xbox i pc i na obu platformach to samo. Jakieś pomysły??
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Nie masz za dużo znajomych już ? jak ma się za dużo to na 100% występuje to co napisałeś. Nie chcę się pomylić ale wydaje mi się ze max to 500
Odpowiedz
#3
To raczej nie to. Jest to konto na którym gra mój 10-letni syn, ma raptem 11 znajomych w grze plus te 4 które czekają na akceptację. Pisałem do supportu fortnite i zaproponowali wyłącznie i włączenie PINu w kontroli rodzicielskiej przy dodawaniu znajomych. Tylko że ja żadnego PINu nie ustawiałem przynajmniej takiej sytuacji nie pamiętam. Wysyłam prośbe o wysłanie kodu tymczasowego na e-mail rodzica czyli mój ale nic nie dostaję.
Odpowiedz
#4
Udało mi się zresetować i ustawić PIN. Właczylem kontrolę rodzicielską i da się teraz dodawać znajomych, ale za każdym razem muszę wpisywać PIN. Zobaczę czy po usunięciu kontroli rodzicielskiej problem powróci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki