Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs Fortnite zgarnij pakiet nvidia !!
#1
Witamy serdecznie z kolejnym szybkim konkursem na forum !!
Tym razem do zgarnięcia:
Pakiet nvidia który zawiera :



2000 V-dolców
Zestaw Fortnite Counterattack
Skórka „Reflex” — przedmiot rzadki
Lotnia „Pivot” — przedmiot rzadki
Kilof „Angular Axe” — niecodzienny
"Response Unit" Back Bling

[Obrazek: a76ae30145fe9478b11b6d8302b8]


Co nalezy zrobić aby otrzymać nagrodę ?

Na prawdę nie wiele !!

Napisz w krótkich słowach dlaczego lubisz grę Fortnite , oraz dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać pakiet nvidia.

Konkurs trwa do 20 czerwca do północy.
Ogłoszenie wyników 21 czerwca w południe !
Pakiet nvidia należy aktywować do 22 czerwca !!
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Chcialbym wygrac poniewaz fortnite sprawia mi przyjemnosc i gram wspolnie z kolegami ale niestety karta graficzna mi sie zepsula miesiac temu ale w czwartek mi przychodzi 13.06 i fajnie bym zaczal czas wakacyjny
Odpowiedz
#3
Well gram w fortnite od mniej więcej końca 3 sezonu, podoba mi się że cały czas rozwijają gre, mechanika budowania dodaje dodatkowy element potyczki między graczami oraz sami twórcy zwracają dużą uwagę na community. Jeżeli chodzi o drugi podpunkt nie będę ściemniał że moja rozgrywka jest na wysokim poziomie i dlatego bym przytulił nagrodę, wykorzystałbym ją tylko do tego co by znajomych trochę podenerwować skinem.
Odpowiedz
#4
Exclamation 
Zwycięzcą konkursu na forum jest  Kapitan Batory !! Serdecznie gratuluje i zapraszam na pw w celu odebrania wygranego kodu !!

Mam nadzieję że zostaniesz z nami na forum na dłużej , niebawem kolejne konkursy z nagrodami !!
Odpowiedz
#5
Jeszcze raz dziękuję za wygraną i życzę miłego dzionka Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki