Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co może być przyczyną takiego spadku
#1
Witam, jak grałem w fortnite normalnie na solo itd miałem po 150 200 FPS kiedy wszedłem na ratowanie świata przez pierwsze parę sekund miałem 150 i ta wartość zmieniła się do 30 40. Kiedy wszedłem potem na solo miałem po 30 40. Mam ustawioną liczbe klatek na nieograniczoną . Co może być przyczyną taka mała ilością FPS jesli wcześniej miałem dużo więcej.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Odpal sobie afterburnera w tle i zerknij na temperatury , a jak w innych grach ? i podaj o jaki sprzęt chodzi.
Odpowiedz
#3
(01-13-2021, 19:28)kukiz87 napisał(a): Odpal sobie afterburnera w tle i zerknij na temperatury , a jak w innych grach ? i podaj o jaki sprzęt chodzi.

Procesor to Intel core i5 6600 karta graficzna GTX 1050 8ram w mc mam po 600.fps nawet 1000. Ogólnie w grach mam normalnie nawet dzisiaj parę meczy miałem przy takich FPS jak powinny być ale wyłączyłem go i znowu to samo. Temperatura procesora jest od 40 do 60 stopni karta graficzna podobnie. Dopiero włączyłem i wyłączyłem fortnite i znowu działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki