Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XBOX odłączenie konta Epic Games od konta konsoli i połączenie z innym kontem konsoli
#1
Mam sprawę...
Z pośpiechu z uruchamianiem konsoli namieszałem z kontami. Konto z moim adresem mail jako główne z uwagi na uruchomione GamePass, młody chciał szybko pograć w Fortnite, więc powiazalem konto Epic Games z kontem głównym (mój mail).

Teraz chciałem trochę to uporządkować i założyłem mu osobne konto microsoft z jego mailem (konto w XSX), no i z fortnite powstał problem, bo to nadal powiązane jest z moim kontem.
Chciałem powiązać konto Epic z jego kontem, ale otrzymałem komunikat, że konto przypisane jest do innego konta Xbox.

Znalazłem info jak na poniższym zdjęciu. Czy to oznacza, że jeśli odlacze konto Epic Games od mojego konta na konsoli, to już nie będę mógł połączyć go z kontem syna na tej samej konsoli?


[Obrazek: 8df06156ee492b7dmed.jpg]
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Podstawowe pytanie , czy Ty grasz w fortnite ? jeżeli nie to chyba zostawił bym tak jak jest , jeżeli odłączysz konto , i dodasz nowe konto microsoft , w fotrnite powstanie całkiem nowe konto , kompletnie puste nie mające nic , skinów , vbucksów itp. Myślę że jest patent na to aby to zrobić tak jak byś chciał ale tylko support może pomóc. I myślę że nie powinni stwarzać żadnych problemów z tym , jeżeli opiszesz to tak jak tutaj. Także wyjścia są 2 zostawiasz tak jak jest , lub piszesz do epic do podpięcie prawidłowego konta (syna)
Odpowiedz
#3
Dzięki, za Twoją wskazówka napisałem do supportu Epic Games. Gdy odpiszą dam znać co i jak. Jeśli nie da się nic zrobić, to zostanie tak jak jest.
Odpowiedz
#4
No i dostałem odpowiedź... Najpierw pisze, że postęp zapisywany jest na koncie Epic Games, a później, że postęp nie będzie przeniesiony po ponownym polaczeniu. Masło maślane ?

"
Cześć!

Dziękuję za kontakt z działem Wsparcia Gracza Epic Games.
Nazywam się Cesar Salad i miło mi Cię poznać!

Dobrze zatem postaram się wszystko wytłumaczyć.

Tutaj na wstępie chciałbym abyś wiedział, że postęp jest przechowywany na koncie Epic Games więc cały postęp z właśnie Fortnite znajduje się na samym koncie Epic Games nie konsoli. Jeżeli dołączysz konsolę to stracisz tylko dostęp do postępów jednak one same dalej będą na koncie.

Aby użyć konsoli na innym koncie będziesz musiał ją odłączyć od konta gdyż ta sama konsole może być powiązana tylko z jednym kontem Epic Games. Wystarczy, że zalogujesz się na nasza stronę i w ustawieniach konta jest zakładka Połączenia - Tam zobaczysz swoje połączone konta oraz będziesz mógł je odłączyć/połączyć.

Pod odłączeniu konsoli będzie ją można ponownie podłączyć do tego samego konta Epic Games.

Więc tak możesz tutaj odłączyć konsolę i podłączyć do drugiego konta jednak postęp nie zostanie przeniesiony.

W razie pytań lub wątpliwości pisz śmiało.

Dziękuje za zrozumienie,

Pozdrawiam,
Cesar Salad

"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki