Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskanie maila do Fortnite
#1
Mam takie pytanie- syn zapomniał jakiego maila używał do logowania na Epic. Gra na Fortnite na PS4 i chciałby przenieść konto na inną konsolę, ale własnie- nie znamy maila. Czy jest jakaś możliwość podejrzenia w Fortnicie na PS4 na jaki mail jest utworzone konto?
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Moment , na jakiej zasadzie loguje się na swoje konto w ps4 ? to jest nick tylko ? czy logowanie w formie emeila , tak jak na xbox ? Opcji podejrzenia meila nie ma na pewno to wiem. Na xboxie logując się na swoje konto w postaci nick@microsoft.com to właśnie konto jest meilem w grze fortnite.
Odpowiedz
#3
(12-12-2020, 01:19)kukiz87 napisał(a): Moment , na jakiej zasadzie loguje się na swoje konto w ps4 ? to jest nick tylko ? czy logowanie w formie emeila , tak jak na xbox ?  Opcji podejrzenia meila nie ma na pewno to wiem. Na xboxie logując się na swoje konto w postaci nick@microsoft.com  to właśnie konto jest meilem w grze fortnite.

W ogóle sie nie loguje- konsola po prostu pamięta dane konta. Ale teraz własnie chciałby przenieść konto na xboxa- spróbujemy z tym mailem.
Odpowiedz
#4
Można spróbować tak żeby napisać do Epic i podać login z ps4 , myślę że oni mogą pomóc i podadzą jaki adres emeil przypisany był do tego konta z grą Fortnite.
Odpowiedz
#5
(12-12-2020, 13:24)kukiz87 napisał(a): Można spróbować tak żeby napisać do Epic i podać login z ps4 , myślę że oni mogą pomóc i podadzą jaki adres emeil przypisany był do tego konta z grą Fortnite.

Dziękuję za zainteresowanie problemem. To jeszcze jedno pytanie- na jaki mail lub z jakiej strony można takie zapytanie wysłać?
Odpowiedz
#6
https://www.epicgames.com/fortnite/pl/help-center
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki