Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Epic Games
#1
Witam, 
Mam problem odnośnie Epic Games Launcher, przez co nie moge uruchomić Fortnite. 

Po zainstalowaniu Epica, aplikacja uruchamia się i aktualizuje, następnie przy ponownym uruchomieniu pojawia się błąd (załączyłem zdjęcie) . 
Zainstalowałem nowe pliki DirectX, dodałem te pliki także do systemu32 oraz pliku z folderem programu. 
Zauważyłem także, że to nie sam Epic robi problem, a CrashReportClient.exe. 

Czy ktoś może mi z nim pomóc? Albo miał podobny problem z tym Epic Games? :/ 

Z góry dzięki. 


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Pierwsze pytanie , czy miałeś już fortnite wcześniej ? i czy przypadkiem nie masz windowsa 7 ?
Odpowiedz
#3
(09-24-2020, 15:13)kukiz87 napisał(a): Pierwsze pytanie , czy miałeś już fortnite wcześniej ? i czy przypadkiem nie masz windowsa 7 ?

Tak miałem wcześniej, a windows to nieszczesna 10.
Odpowiedz
#4
Miałem ten sam błąd wczoraj na laptopie z win7 jak instalowałem rocket league

pobierz ten program ze screena :
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_L3ox6m69hBN6FClECfoDPn8lIMLMgEZi.jpg

jak go otworzysz , daj file --->open ----> sciezka do pliku exe z fortnite , po chwili się załaduje , i zobaczysz które pliki mają wykrzyniki , będziesz musiał je pobrać jeszcze raz , w google wpisujesz nazwepliku.dll po pobraniu go, lub kilku ich , wklejasz do system32 w windowsie , mi się tak udało wczoraj naprawić grę.
Odpowiedz
#5
(09-25-2020, 21:06)kukiz87 napisał(a): Miałem ten sam błąd wczoraj na laptopie z win7 jak instalowałem rocket league 

pobierz ten program ze screena :
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_L3ox6m69hBN6FClECfoDPn8lIMLMgEZi.jpg

jak go otworzysz , daj file --->open ----> sciezka do pliku exe z fortnite , po chwili się załaduje , i zobaczysz które pliki mają wykrzyniki , będziesz musiał je pobrać jeszcze raz , w google wpisujesz nazwepliku.dll po pobraniu go, lub kilku ich , wklejasz do system32 w windowsie , mi się tak udało wczoraj naprawić grę.

Niestety po przeładowaniu programu, nie wyskakują żadne wykrzykniki :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki