Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd podczas pobierania
#1
Witam
Zwracam się do Was z "małym" problemem, mianowicie czasem, ale nie zawsze kiedy wychodzi jakaś aktualizacja do Fortnite, mam dziwnie dużo jej do pobrania np. w przedostatniej aktualizacji było do pobrania 170mb z tego co mi znajomi mówili a mi w louncherze pokazywało do pobrania ponad 4gb, dzisiaj wyszła kolejna aktualizacja (nie wiem ile ona powinna zajmować), ale w moim przypadku pokazuje że jest to 11.5gb i nie wiem czy to do końca prawdziwa ilość danych do pobrania, czy ktoś miał z Was już taki problem? czy wiecie może jak go rozwiązać? z góry dziękuje za wszystkie komentarze Smile
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
11 Gb to dobre info tyle ważyła dla PC , natomiast co do wcześniejszego zapytania , to ja mam tak samo , identycznie wręcz. Wychodzi aktualizacja nieduża a pobiera mi nagle znikąd kilka albo kilkanaście gb , myślałem że mój dysk jest może winny , dlatego grę przerzuciłem na ssd , ale jest to samo .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki