Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przegłos Fortnite
#1
Witam. Mam problem w fortnite. Gdy gram to są momenty, gdzie znajomi u mnie słyszą siebie. Korzystam od dawna ze zwykłych słuchawek jbl i nie miałam wcześniej tego problemu. Mam wyłączone nasłuchiwanie, wyłączyłam wydajność mikrofonu,  mam włączone usuwanie akustycznego echa i tłumienie zakłóceń. Raz to echo jest przez chwile a potem na jakiś czas zanika i tak ciągle od kilku dni. Czego to może być wina i jak to naprawić? Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Tak na prawdę masz 2 wyjscia , pierwsze to sprawdzić inny zestaw słuchawkowy w grze , jeżeli nie będzie przegłosu to znaczy że zestaw do wymiany. Druga opcja to obecny zestaw sprawdzić w innej grze/programie, i na jeżeli okaże się ok to będzie znaczyło że problem jest w grze, wówczas można działać i szukać problemu w grze.
Odpowiedz
#3
Witam, mam problem z przegłosem. Gram na Xboxsie one i od dwóch tygodni moi znajomi z którymi gram słyszą przegłos. Wiem co to tylko problem w tym, że gdy wyłączę swój mikrofon i tak słyszą przegłos. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki