Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Fortnite po aktualizacji 3 sezonu
#1
Dzień dobry, proszę o pomoc. Włączając Fortnite po uruchomieniu ekranu startowego pojawia mi się okienko: łączenie,  rozmiar aktualizacji- 1,15 kB, a następnie komunikat: nie udało się zapisać niezbędnych plików. Spróbuj ponownie później. I tak w kółko. Pisałam już do Epic games, ich odpowiedź była taka, że mam uruchomić ponownie konsolę Xbox One, co nic nie dało. Usunięcie konta i ponowne zalogowanie również. W załączniku wrzucam zdjęcia jak to wygląda, może ktoś wie co z tym zrobić. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Na xboxie takiego błędu jeszcze nie widziałem , spróbuj poczytać o czyszczeniu cache konsoli i spróbuj tak , myślę że na pewno powinno pomóc usunięcie gry i ponowna instalacja , jeżeli masz szybki internet możesz spróbować.
Odpowiedz
#3
(06-21-2020, 19:55)kukiz87 napisał(a): Na xboxie takiego błędu jeszcze nie widziałem , spróbuj poczytać o czyszczeniu cache konsoli i spróbuj tak , myślę że na pewno powinno pomóc usunięcie gry i ponowna instalacja , jeżeli masz szybki internet możesz spróbować.
Dzięki za odpowiedź, czyszczenie cache nic nie dało, bo na konsoli to po prostu ponowne uruchomienie. Spróbuję z odinstalowaniem. Może się uda. A pytanie tylko: konta mi nie usunie? Będę się musiała po prostu zalogować ponownie? bo nie odinstalowywałam jeszcze Fortnita. Tongue
Odpowiedz
#4
Tak normalnie sie logujesz
Odpowiedz
#5
(06-22-2020, 09:57)kukiz87 napisał(a): Tak normalnie sie logujesz
Zadziałało, dzięki  Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki