Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aim-assist nie działa
#1
Witam

Chciałem sprawdzic z ciekawosci jak dziala aim assist na padzie grajac na pc (normalnie gram klawa+mysz) i mam taki problem, ze po podlaczeniu pada aim assist w ogole nie dziala  - w opcjach zaawansowanych sprawdzalem rozne wartosci procentowe siły wspomagania celowania 25/50/100 % itd., mimo to celownik w zaden sposob nie podąża za rywalem jak w niego celuje, zwyczajnie stoi w miejscu i musze go przesuwac gałką. Całe sterowanie padem działa prócz aima. Ma ktoś może pomysł dlaczego tak się dzieje?

Mój pad to logitech chillstream, kupiony dosyc dawno temu - czy może to być przyczyna, ze pad jest po prostu za stary i brakuje mu jakichs funkcji do obslugi opcji aim assist lub nie jest w jakis sposob z nia kompatybilny? Szczerze mowiac nie mam innego pomyslu. Prosze o pomoc
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Aim assist w marcu zostało mocno znerfione, i przed marcem to nie działało tak że samo Ci celowało , mając celownik w obrębie hitboxa wówczas delikatnie naprowadzało na własciwy cel. Z padem masz zapewne wszystko , po prostu to już nie działa jak kilka miesięcy temu.
Odpowiedz
#3
(06-09-2020, 22:38)kukiz87 napisał(a): Aim assist w marcu zostało mocno znerfione, i przed marcem to nie działało tak że samo Ci celowało , mając celownik w obrębie hitboxa wówczas delikatnie naprowadzało na własciwy cel. Z padem masz zapewne wszystko , po prostu to już nie działa jak kilka miesięcy temu.

Dziekuje za odpowiedz.
Zdaje sobie z tego sprawe, ze celownik musial byc blisko postaci, ale czy mozliwe jest, ze znerfili to do tego stopnia, ze aktualnie naprowadzanie na cel jest zerowe?
Odpowiedz
#4
f5, ma ktos podobny problem? Nadal zero reakcji u mnie na padzie, a inni padowcy graja jak gdyby nigdy nic. Co jest nie tak z moim padem? Big Grin
Odpowiedz
#5
Nie ma asista po prostu , u mnie na xboxie jest to samo co u Ciebie i innych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki