Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryzen 5 26000 czy Ryzen 5 36000
Mam pytanie.
Czy warto dopłacać do Ryzen 5 36000 te 300 zł około.
Zależy mi na wysokiej wydajności w grze a zastanawiam sie czy jest duża różnica między tymi dwoma procesorami.
Jeżeli ktoś ma któryś z tych procesorów to można napisać mi jego wady i zalety w grze.
Dzięki za każdą odpowiedź.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Jesteś zainteresowany reklamą na naszym forum ? napisz do admina.
Różnica na korzyść 3600 jest widoczna gołym okiem np: Wyższa częstotliwość zegara normalnie jak i w trybie turbo , nowsza wersja pci express , prędkość pamięci ram. Ja osobiście wybrał bym 3600 , kupując komputer kupujesz na lata pamiętaj , 2600 jest bardzo dobrym procesorem , ale pamiętaj że gry z miesiąca na miesiąc wychodzą coraz nowsze , lepsze , i potrzebują więcej mocy. 2600 dobry ale na ile taki będzie ? 2 ,3 lata ? ciężko powiedzieć. Lepiej kupić szybszy procesor i dużo później się martwić o to czy dany tytuł Ci ruszy. Jeżeli budżet Ci pozwala wybierz 3600 Pamiętaj na koniec że kluczem jest również to z jaką kartą graficzną przyjdzie im pracować. Napisz co masz lub co zamierzasz kupić.
Odpowiedz
Karta niestety daje wiele do życzenia bo mam 1060 3GB
Odpowiedz
To fakt , masz zamiar zmieniać ją ? bo jeżeli nie to 3600 nie będzie miał racji bytu w tym zestawie , Ewentualnie kup 2600 , sprzedaj tą kartę i dołóż sobie 300 z tego procesora do karty najpierw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Konkursy w internecie Jak zarabiać w domu Randki24