Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fortnite-"ZAKAZANE"
#1
Witam.
Nie moge uruchomic gry na swoim koncie w prawym gornym rogu gdzie jest "szybki start" gdy najeżdżam myszka pisze "ZAKAZANE"https://zapodaj.net/73ea5a1dbb2b0.jpg.html.
Z gra jest wszsytko ok pozniewaz jak zaloguje sie na swoim kompie na konto kolegi to gra wlacza sie normalnie. 
Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Pierwszy raz widzę coś takiego powiem szczerze , ban to nie jest , bo z banem jest napisane w tym samym miejscu zbanowane. A jak klikasz z pulpitu coś się dzieje ? Nie ma jakieś blokady rodzicielskiej ? Nie widzę w ogóle w internecie drugiego takiego przypadku.
Odpowiedz
#3
(04-09-2020, 12:47)kukiz87 napisał(a): Pierwszy raz widzę coś takiego powiem szczerze , ban to nie jest , bo z banem jest napisane w tym samym miejscu  zbanowane. A jak klikasz z pulpitu coś się dzieje ? Nie ma jakieś blokady rodzicielskiej ? Nie widzę w ogóle w internecie drugiego takiego przypadku.

Tez własnie nigdzie nie znalazłem drugiego takiego przypadku. Blokada rodzicielska to to nie jest bo tez juz ja wlaczylem i wylaczylem. Npisalem do supportu ale minął już tyg a nic nie odpisali;/ Problem leży gdzies po stronie konta bo jak sie loguje na konta kumpli to normalnie uruchamiam gre przez szybki start.
Odpowiedz
#4
Napisz do supportu jeszcze raz , już był przypadek w innym temacie że też ktoś czekał sporo czasu , wysłał drugą wiadomość i zaraz miał odpowiedź.
Odpowiedz
#5
Hej

Mam ten sam problem. Gra zainstalowana, Nie da sie odpalić, w rogu mam komunikat, "zakazane"
coś wiadomo w tym temacie nowego?? support coś odpisał co to za problem? o co chodzi?

To jest nowe konto na którym nie grałam, czy nowe konta są jakoś weryfikowane przed grą? że nie mogę grać? czy o co chodzi? zanim napiszę do supportu może coś wiadomo na ten temat już?
Odpowiedz
#6
Właśnie sprawa do dziś jest nie wiadomą i chyba tylko support wiec tak na prawdę w czym rzecz. Konta nie są raczej weryfikowane bynajmniej nic nie wiadomo o tym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki