Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wyłączeniem trawy
#1
Cześć! 
To znowu ja xD
Mam kolejny problem: dostałem nowy laptop, nawet spoko, mam 60 fps na 1080p na anty analytics (nwm czy dobrze napisane xD) i na 3D 100% ale jest problem z renderowaniem, ten co chyba dużo osób zna, tak się podskakuje, wszystko jest nie kształtne i widać przez ściany, więc jeszcze btw jak ktoś ma ustawienie było by miło (moje karty graficzne: AMD Radeon HD 8600/8700M i Intel HD Graphics 4000). Anyway była kiedyś fajna opcja w pliku \Local\FortniteGame\Saved\Config\WindowsClient\GameUserSettings.ini jest linijka bShowGrass=False i to usuwa trawę (widać po nazwie) i chociaż po pobraniu miałem na false to trawa nadal jest, a gdy ustawiam na true wywala mnie przy starcie z błędem. To oznacza że usuneli tą opcję?
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Trawy nie wyłączysz , mi ta opcja nie działała już w jakimś 6 sezonie , a grałem na starym laptopie z 8670m , ile gb masz na tej grafice ? i daj screena jak te tekstury wyglądają.
Odpowiedz
#3
Nie jest to mój scr ale jest tak samo, a co do GB to ma pamięci własnej 2048 MB (GDDR3)

Wysłałem scr w załączniku ale go nie widzę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki