Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Problem) Konto PlayStation/Fortnite
#1
Smile 
Witam. Big Grin

Przejdę odrazu do rzeczy.
Otóż mam problem z kontem PlayStation jak i również fortnite.
Sytuacja wygląda tak, że nie mogę przypisać konta na inne konto PlayStation, ponieważ wyskakuje komunikat, że moje konto może być przepisane wyłącznie na konto które było wcześniej ( PlayStation network ) ..
Nie mam dostępu do konta PlayStation, ponieważ zresetowalem hasło, chciałem się zalogować na konto na ps4, a tu okazało się że mam weryfikację dwu etapową włączona...
Numer który jest przypisany do konta PlayStation, jest z przed 3 lat, nie mam dostępu do niego...
Pisałem w tej sprawie do PlayStation, dzwoniłem ( połączenia po 15 min, wydałem ponad 50 zł na same połączenia ), i nic, martwa cisza...
Napisałem także na support epic games, ale też cisza ( czekam od tygodnia na jaką kolwiek pomoc ) od strony PlayStation jak i również Epic Games.
Przez tego cholernego wirusa, nie są się nic załatwić..
Czy mógłby ktoś mi pomóc, bo naprawdę mam dość..
A nie chce stracić konta tutaj jak i na drugiej platformie, włożyłem trochę pracy jak i kasy w te konta, i szkoda Mi po prostu zostawić to tak jak jest w obecnym stanie..
Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się Moim losem, i pomoże Mi..   Dodgy Angel
Pozdrawiam, gorąco. Tongue Big Grin
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Tego się raczej nie da obejść niestety, tylko i wyłącznie jaki kolwiek kontakt z epic lub ps, dziwie się ze epic tak długo odpisuje , mi max odpisywali w 48 godz a późniejsze odpowiedzi miałem zawsze na drugi dzień. Spróbuj otworzyć nowy ticket na epic i opisać sprawę jeszcze raz. z Ps nie wiem jak jest nie mam playstation ani tym bardziej nigdy nie komunikowałem się z nimi.

Na stronie ps jest komunikat :
Z uwagi na ograniczoną dostępność agentów, klienci mogą doświadczyć opóźnień lub utrudnień przy kontaktowaniu PlayStation
Pewnie przez to masz problem.

Spróbuj dzwonić od początku ich pracy ok 10:30
Odpowiedz
#3
Próbowałem dzwonić na wszystkie sposoby..
Uwierz Mi, naprawdę.. :p

A co do Epic Games, napisałem dziś jeszcze raz na support.
Czekam jak sprawa rozwinie się dalej.Smile
W każdym e-mailu, takim automatycznym spamie, jest napisane na końcu, że mam być cierpliwy z powodu korona wirusa...
Dzięki byku za spory komentarz.
Pozdrawiam.

@szybki edit.

Właśnie spojrzałem na pocztę, i po wysłaniu drugiego e-mail na support Epic Games, dostałem odpowiedź dosłownie po 2h.
Milutko.Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki