Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z pobraniem Fortnite
#1
    Zgłaszam się tutaj bo nigdzie na mój problem nie znalazłem rozwiązania otóż miałem niedawno komputer w rozsypce lecz zostały wymienione w nim konkretne rzeczy i teraz działa jak powinien pobrałem launcher fortnite z którym też miałem problem ale go rozwiązałem natomiast teraz jest problem tego typu że gdy próbuje pobrać fortnite to po prostu nie działa nie wiem jak to do końca opisać zaczyna mi sie od razu instalować jakbym już go posiadał łączne 80 gb gdzie komputer ma nowy system wszystko było stawiane od nowa gdy wybiorę opcje odinstaluj to tylko pokazuje sie ze zostaje usunięty z systemu pobieram na nowo wszystko fajnie wybieram dysk i to samo instalowanie czekałem nawet pół godziny na jakąś reakcje i nic 0 % nie mam pojęcia co robić męczę się z tym od rana proszę o pomoc bardziej doświadczonych.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Spróbuj najpierw odinstalować całkowicie launcher , zainstaluj program cclearen przeczyść rejestr z nieaktualnych wpisów, Pobierz launcher na inną partycję i spróbuj raz jeszcze. Daj znać będziemy myśleć dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki