Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Fortnite
#1
Mam problem z fortnite. Wszystko działa dobrze do momentu wybierania trybu. Gdy wybieram Battle Royal lub kreatywny to ładuje się i gdy ma być zwiastun sezonu to on nie chce się załączyć ani nie da się go pominąć. Na początku za którymś razem się włączył i później byłem w lobby i gra działała. A teraz nic tak jakby się ładował ale poza tym nic się nie dzieje, nie da się nawet tego pominąć. Proszę o pomoc bo nie mam w co grać.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Proponuje następujące rozwiązania :
1. Sprawdzić spójność plików gry.
2. Jeżeli masz szybkie łącze a spójność sprawdzenia nie pomoże , może pomóć reinstall gry , pamiętaj o skopiowaniu pliku swoich ustawień aby potem po prostu go wkleić i mieć swoje ustawienia.
3. Na dysku w Twójdysk\Program Files\Epic Games\Fortnite\FortniteGame\Content\Movies\ i w tym folderze znajdź to intro z tego sezonu , skopiuj go sobie na zapas do innego folderu , i usun go z fortnite odpal gre i zobacz czy coś pomogło.
4. Polecam grę na zastępstwo darmowy battle royale call of duty warzone , bardzo fajna giera.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki