Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysokie zużycie procesora (90-100%)
#1
Dzień dobry, podczas gry w fortnite mam 100% zużycia procesora, sam fortnite 'zjada' nawet do 90%. W takich warunkach nie da się grać Sad


Specyfikacje sprzętowe:
-Intel core i5 7500
-Nvidia GTX 1050 TI
-16GB ramu
-Dysk SSD, 400GB wolnego miejsca

proszę o pomoc bo sam się już poddałem, w takich warunkach nie ma możliwości o jakiekolwiek wysokie miejsca w turniejach...
Nawet format nie pomógł.
Z góry dziękuje.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Rozumiem że chodzi o dysk nie procesor ? , i fortnite masz na ssd ? możesz spróbować wyłączyć indeksowanie na tym dysku , ewentualnie spróbuje poszukać innych rozwiązań , może wina aktualizacji jakieś w fortnite ? ciężko powiedzieć , od kiedy problem występuje ?
Odpowiedz
#3
(03-14-2020, 17:08)kukiz87 napisał(a): Rozumiem że chodzi o dysk nie procesor ? , i fortnite masz na ssd ? możesz spróbować wyłączyć indeksowanie na tym dysku , ewentualnie spróbuje poszukać innych rozwiązań , może wina aktualizacji jakieś w fortnite ? ciężko powiedzieć , od kiedy problem występuje ?
chodzi o procesor, pomyślałem o ddysku i tak wyszło, fn na SSD, a problem występuje od czwartku  piątego marca. Wtedy była jakaś łatka na aktualizację o wielkości chuba 100 MB
Odpowiedz
#4
Może być tak że aktualizacja jest winna , jak zresztą często to bywa w fortnite. Druga sprawa dobrze by było gdybyś odpalił afterburnera i pokazał ze 3 screeny z gry , tak aby w afterburnerze można było zerknąć na taktowanie procesora , jego temperaturę , oraz taktowania i temp grafiki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki