Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy fortnite zadziała mi na tym laptopie?
#1
Cześć chciałbym się zapytać ile mniej więcej fpsów udało by mi się wyciągnać na tym laptopie:

Procesor:Intel Core i5 5200U 2.2GHz
Karta Graficzna:Intel HD Graphics 5500 Zintegrowana
Ram:8GB DDR3
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Ciężko powiedzieć ile klatek , ale coś mogę podpowiedzieć , na moim starym laptopie w którym miałem i3 serii chyba 2xxx i intel hd 4000 oraz 6 gb ram pamiętam ze grałem w rozdziałce trochę niższej niż 720 na ok 20-25 klatkach , ścinało trochę ale jakoś się grało. Grę tak czy siak odpalisz bo twoja karta wspiera dx12 a zresztą musisz kombinować opcjami i suwakami rozdzielczości, aby uzyskać jaki kolwiek kompromis grywalnośći. Musisz się nastawić na wszystkie opcje na low , plus mocny zjazd z suwaka rozdzielczości obiektów 3d. Myślę że ok 30-40 klatek jest możliwość uzyskania.
Odpowiedz
#3
(02-16-2020, 14:34)kukiz87 napisał(a): Ciężko powiedzieć ile klatek , ale coś mogę podpowiedzieć , na moim starym laptopie w którym miałem i3 serii chyba 2xxx i intel hd 4000  oraz 6 gb ram pamiętam ze grałem w rozdziałce trochę niższej niż 720 na ok 20-25 klatkach , ścinało trochę ale jakoś się grało. Grę tak czy siak odpalisz bo twoja karta wspiera dx12 a zresztą musisz kombinować opcjami i suwakami rozdzielczości, aby uzyskać jaki kolwiek kompromis grywalnośći. Musisz się nastawić na wszystkie opcje na low , plus mocny zjazd z suwaka rozdzielczości obiektów 3d. Myślę że ok 30-40 klatek jest możliwość uzyskania.
Okej dzięki Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki