Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zalogować się na swoje konto. PS4
#1
Witam, mam pewien problem. Zakupiłem używane PS4 z kontem PS4 Plus do którego jest zalogowane konto Epic Game (nie moje) i nie mogę podłączyć się moim a zależało by mi aby grać wlasnie na nim, próbowałem różnych sposobów ale to na nic, jedyną opcją jest chyba zalogowanie się właśnie na to konto epic game i odłączenie go od PS, ktoś jakiś pomysł jak by to zrobić? Support w tej sprawie pomoże?
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Problem znany i tylko support Ci pomoże , nie mam ps4 ale jak rozumiem chcesz korzystać z czyjegoś ps plus i grać na swoim koncie epic ?
Odpowiedz
#3
(06-07-2020, 22:17)kukiz87 napisał(a): Problem znany i tylko support Ci pomoże , nie mam ps4 ale jak rozumiem chcesz korzystać z czyjegoś ps plus i grać na swoim koncie epic ?

Tak dokładnie, korzystam z nie mojego konta z ps plus a chcę mieć swoje konto Epic bo mam tam skiny, hajsik na karnet więc szkoda stracić to. 
Tylko gdzie to muszę wejść żeby napisać do nich? I w sumie muszę pisać do supportu Epic albo PS?
Odpowiedz
#4
W sumie możesz napisać jednocześnie do obu , będziesz czekał pewnie jakiś czas na odp , ale jedno z dwóch Ci pomoże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki