Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z mikrofonem
#1
Witam, 
od paru dni mam problem z mikrofonem. Słuchawki z mikrofonem zakupilam niedawno i jak dotąd wszystko działało bez zarzutu, a odecanie nie wiadomo z jakiego powodu gdy podlaczam je do konrolera slychac muzyke ale nie słyszę innych graczy ani oni mnie. Myslalam, ze moze slychawki sie zespoly albo kontoler ale sprzęt jest ok. Sprawdziłam 
W menu ps, również wszystko ustawiłam odpowiednio i wyregulowalam. Czy ktos miał moze podobny problem i moglby pomoc ☺️ 
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Rozumiem że mówimy o ps4 ? Masz komputer ? sprawdź te słuchawki w komputerze, jeżeli będą działać to znaczy że coś jest na rzeczy w połączeniu słuchawki konsola, niestety nie mam ps4 i nie mam pojęcia jak tam wygląda konfiguracja sprzetu , jedyne co mogę doradzić to post tutaj https://psforum.pl/
Odpowiedz
#3
Witajcie mam podobny problem jak w tym wątku syn gral rok temu w Fortnite na tej samej konsoli xbox one co teraz mamy 2 komplety sluchawek w tym jeden nowy kupiony specjalnie :/ działają On slyszy kolegów pojawia sie na ekranie ikona sluchawek ale jego niekt nie slyszy...jeszcze ta kwarantanna wykonczy mnie pomocy...niby ustawienia czatu glosowego sprawdzalam chociaz nigdzie nie ma.na rodzial 2 sezon 2 :/
Odpowiedz
#4
Witam wszystkich, jestem nowy, trafiłem tu, bo mam ten sam problem. Myślałem, że to wina słuchawek, tata kupił nowe i nic nie pomogło, dalej mi mikrofon ścina, niby działa, ale źle działa. Zmieniałem pady, patrzyłem w ustawieniach zmieniając je i wracałem do ustawień wcześniejszych, boje się ojcu powiedzieć, bo wydał na nowe słuchawki prawie 400zł, a wcześniejsze na których gram 2 lata były dobre i też tanie nie były. Plus jest taki, że słuchawki co teraz mam są nowsze i mają dźwięk jak bym był tam w środku gry, ale mikrofon ścina jak wcześniej, może ktoś pomoże, a może trzeba grę wgrać na nowo, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić.  Pozdrawia wszystkich Wittrio.
Odpowiedz
#5
Słuchawki same w sobie są pewnie ok i działają , sprawdz pod kompem , dźwięk oraz mikrofon. Jeżeli będzie działać , a na pewno będzie to jest wina połączenia słuchawki---> fortnite sporo osób ma ten problem. Ile słuchawki mają jacków 2 czy 1 ? i gdzie je wpinasz ? w pad czy najpierw w adapter ?
Odpowiedz
#6
Dziękuje za odzew, ale gram na ps4, cały czas wszystko było dobrze, teraz coś się zaczęło, że ścina mi mikrofon, on działa, ale często koledzy mi mówią, że przerywa, dlatego myślałem, że to wina słuchawek. Może to po aktualizacji tak do głowy mi przyszło. Nie potrafię to zrobić, ale do głowy mi przyszło by wykasować grę i wgrać na nowo, tylko hasła nie pamiętam i boję się utraty konta.
Odpowiedz
#7
Pierw aby się upewnić na 100% sprawdź je pod kompem , sprawdź dźwięk i mikrofon , nagraj próbkę głosu i odsłuchaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki