Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z fps’ami w fortnite
#1
Witam, mam taki problem że podczas gry posiadam „mniej” fps’ów niż jak powinienem mieć. Wymieniłem dużo części w komputerze tylko po to by mieć więcej fps i by były one stabilne. Ogladałem na yt filmy w których są pokazywane ile dany komputer da radę wyciągnąć fps i na moich specjalizacjach jest to około 330/450 natomiast ja maksymalnie mam 200/230 na najniższych a gdy włączę wysokie ustawienia mam takie same fpsy jak na najniższych. Moj kolega posiada gorszy komputer o troche ode mnie a ma więcej fps niż ja ( jego spec. i5 9400f, rtx 2060, 16ram ) A MOJE spec komputera to ( i7 9700k, rtx 2070 8gb, 16 ram, 512ssd ). Jezeli ktoś miał taki problem lub wie co może być przyczyna to byłbym bardzo wdzięczny gdybys pomógłWink
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Pierwsze zasadniczne pytanie jaki masz monitor ile ma hz ? wiesz że fps nie mają nic do rzeczy jeżeli masz np monitor 60 hz ? możesz mieć 500 fpsów a będziesz miał wyświetlane 60 , komputer masz bardzo dobry nie można powiedzieć , wiem zakładam że masz i monitor dobry , obstawiam 144 hz i tyle klatek masz wyświetlanych. Pierwsze co to sprawdź tryb zasilania i zobacz jaki masz ustawiony, daj na wysoką wydajność i sprawdź grę. Druga opcje to dobrze by było gdybyś pobrał sobie program msi afterburner i zrobił screen jak wyglądają częstotliwości procesora i karty graficznej podczas gry. Ta karta moim zdaniem w fortnite się nudzi po prostu , sprawdź również w panelu geforce ustawienia i zmien jej na wysoką wydajność.
Odpowiedz
#3
200 FPS to mało? nigdy nie widziałem w Fortnite 450 FPS i wydaje mi się że nie będzie widocznej różnicy przy tylu fps. grałem z synchronizacją pionową 60FPS i też było fajnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki