Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z fortnitem na nowym użytkowniku na ps4
#1
Witam,
Mój 9 letni syn logując się do Spotify zmienił login do wpisu na ps4. Potem juz nie mógł sie dostac na swoje konto bo zablokował . Założyliśmy nowego użytkownika na ps4 żeby mógł grać w fortnite do czasu odblokowania swojego konta. Ale znów pojawił sie problem bo fortnite na tym drugim użytkowniku sie nie aktualizuje i wyskakuje  błąd 8. Dlaczego?. 

Drugie pytanie to jak mozna odzyskac konto zablokowane wpisywaniem nieprawidłowego loginu i hasła. 

Będe wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Aby odzyskać dane , zalecam kontakt z supportem epic, piszesz normalnie po polsku do nich , i myślę że nie ma opcji aby nie pomogli. Niestety nie mam ps4 dlatego z błędem nie pomogę. Rozumiem że podczas próby uruchomienia gry wyrzuca komunikat o tym że trzeba zaktualizować ? Czy na konsoli nie ma opcji ręcznie rozpocząć aktualizację ? na xboxie gdy podświetlę kafelek fortnite, mogę nacisnąć select i mam różne opcje do wyboru. Ewentualnie jeszcze jest opcja która na pewno pomoże , to jest po prostu usunąć grę , i zainstalować na nowo, wówczas gra która się pobierze będzie już zaktualizowana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki