Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Application Crash Detected
#1
    Witam. Ostatnio mam problem z odpaleniem Fortnite.. Przy uruchomieniu wyskakuje błąd i nie wiem co z tym zrobić , jaka jest przyczyna ;/ Proszę o pomoc. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Mam to samo !! I na to nie ma rozwiązania , są metody które mogą pomóc ale nie muszą , mi ostatnio mniej crashuje coś. Z supportem epic jestem w kontakcie i nawet oni nie wiedza czemu są crashe. Kiedy Ci się pojawiły crashe ? Dam Ci pare opcji które mogą pomóc ale nie muszą , mi póki co od kilku dni odpukać crashe się nie zdarzają a wcześniej miałem co gre.
1. Czy masz podkręcony sprzęt ? procesor , ram , grafika ? jeśli tak to przywróć do domyślnych.
2.Odinstaluj i zainstaluj ponownie easy anty cheat i battle eye.
3.Ustaw zgodność 4 plików exe w folderu z grą ze zgodnośćią z win7. Czyli pliki Fortnite_shipping i launcher , masz 4 pliki tam wszystkim po koleji daj zgodność z win7.
4.Jeżeli zrobisz to wszystko i gra będzie crashować to wejdź znów w folder z grą i dla tych 4 plików exe z folderu z grą włącz lub wyłącz optymalizacje pełnoekranowe. Jeżeli wejdziesz i będziesz miał ptaszki odznaczone to je zaznacz i na odwrót.
Reinstal gry oraz najważniesze launchera epic też by się przydał. Ja przeniosłem grę wraz z launcherem na inny dysk.

Są to rozwiązania ogólnie z internetu , setki stron przejrzałem aby wyeliminować crashe u siebie. I od 3 dni crasha nie miałem a grałem dużo , może coś pomogło na jakiś czas. Napisz też jaki masz sprzęt , zastosuj powyższe porady i daj znać jak jest.
Odpowiedz
#3
(09-29-2019, 16:02)kukiz87 napisał(a): Mam to samo !! I na to nie ma rozwiązania , są metody które mogą pomóc ale nie muszą , mi ostatnio mniej crashuje coś. Z supportem epic jestem w kontakcie i nawet oni nie wiedza czemu są crashe. Kiedy Ci się pojawiły crashe ? Dam Ci pare opcji które mogą pomóc ale nie muszą , mi póki co od kilku dni odpukać crashe się nie zdarzają a wcześniej miałem co gre.
1. Czy masz podkręcony sprzęt ? procesor , ram , grafika ? jeśli tak to przywróć do domyślnych.
2.Odinstaluj i zainstaluj ponownie easy anty cheat i battle eye.
3.Ustaw zgodność 4 plików exe w folderu z grą ze zgodnośćią z win7. Czyli pliki Fortnite_shipping i launcher , masz 4 pliki tam wszystkim po koleji daj zgodność z win7.
4.Jeżeli zrobisz to wszystko i gra będzie crashować to wejdź znów w folder z grą i dla tych 4 plików exe z folderu z grą włącz lub wyłącz optymalizacje pełnoekranowe. Jeżeli wejdziesz i będziesz miał ptaszki odznaczone to je zaznacz i na odwrót.
Reinstal gry oraz najważniesze launchera epic też by się przydał. Ja przeniosłem grę wraz z launcherem na inny dysk.

Są to rozwiązania ogólnie z internetu , setki stron przejrzałem aby wyeliminować crashe u siebie. I od 3 dni crasha nie miałem a grałem dużo , może coś pomogło na jakiś czas. Napisz też jaki masz sprzęt , zastosuj powyższe porady i daj znać jak jest.
Problem jest od paru dni po zainstalowaniu najnowszego update (Bo sporo czasu nie grałem). Dzieki za odpowiedź. Spróbuje reinstalować może to coś pomoże...Jeśli nie zrobię tak jak napisałeś w dalszych punktach, dam znać czy pomogło Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki