Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z promocją Fortnite!
#1
Witam!
Od wczoraj borykam się z problemem z promocją do Fortnite... a dokładnie chodzi o pakiet Wonder Outfit!
Zakupiłem telefon HONOR 20 (rozwiewam wasze wątpliwości-nie nie tylko po to, aby mieć skina) ale w AppGallery nie wyświetla mi sie promocja z tym skinem.
Teraz jak to działa?
Czy musze zagrać kilka gierek w Fortnite aby dostać promocje czy to raczej zależy od czegoś innego?
Prosiłbym o pomoc!
Dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Na gamerevolution piszę że znajduje się w Appgalery , żeby jaj nie było że ktoś wykorzystał ten kod. Gdzie kupowałeś telefon ? sklep czy internet ? i przede wszystkim czy podczas zakupu była jakaś informacja że masz otrzymać tę skórkę ?
Odpowiedz
#3
(09-25-2019, 22:26)kukiz87 napisał(a): Na gamerevolution piszę że znajduje się w Appgalery , żeby jaj nie było że ktoś wykorzystał ten kod. Gdzie kupowałeś telefon ? sklep czy internet ? i przede wszystkim czy podczas zakupu była jakaś informacja że masz otrzymać tę skórkę ?
Nawet o tym mowy nie ma!
Telefonu zabrakło w salonie i musieli go do mnie sprowadzić więc z pewnością nikt go nie wykorzystał. Przesyłka była skierowana prosto do mnie więc trochę dziwnie bo nikt nie miał go w ręce wypakowanego oprócz mnie. Mogę wysłać filmik o ile to możliwe jak próbuje to zrobić.!
Odpowiedz
#4
Ja zgłosił bym to po prostu w salonie , i salon niech rozwiązuje problem. Ewentualnie może nawet lepsza opcja kontaktować się bezpośrednio z huawei
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki