Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto PSN i konto Epic problem.
#1
Video 
Witam mam taki problem i nie wiem jak go  rozwiązać  mam główne konto na PSN  od 4 sezonu. Oraz kiedyś zakładałem konto Epic i tam mam konto nic Nie warte. Ale problem polega na tym że oba konta są na tym samym emailu i nie moge ich polaczyc tak bym mógł grać kontem z PSN na PC. Co mam zrobić. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Najlepszym sposobem na połączenie konto będzie chyba po prostu napisać do epic , oni powinni Ci to zrobić bez problemu. Wejdź na oficjalną stronę epic i napisz do nich , normalnie po polsku, opisz problem i powinno być ok.
Odpowiedz
#3
Ok to spróbuje tak zrobić skoro po polsku można. Bo angielski dla mnie to czarna magia. Mimo iż wszyscy teraz angielski powinni znać.
Odpowiedz
#4
Jestem w stałym kontakcie z supportem i rozmawiam z nimi normalnie po polsku Wink więc chyba jacyś polacy tam pracują.
Odpowiedz
#5
Spoko problem rozwiązany wystarczyło zmienić email na PSN na nowy i na nowym emailu utworzyć konto Epic i je polaczyc.
Odpowiedz
#6
No to sie ciesze że problem rozwiązany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki