Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wkurza Cię w trybie battle royale ?
#1
Piszcie swoje sugestie na temat tego co najbardziej was wkurza w tym trybie , oraz co chcielibyście zmienić.

Zacznę na jako pierwszy. Wkurza mnie to że ludzie tak szybka tam giną , to znaczy dokładniej że chwilę po wylądowaniu nie ma już połowy graczy, chcąc obrać sobie taktykę lądowania gdzieś dalej od toru lotu busu i uzbrojenie się na spokojnie , okazuje się że gdy już mamy dobry ekwipunek i sporo surowców na serwerze zostają już tylko kilku najlepszych graczy. Tilted towers to bardzo fajna miejscówka ale strasznie wpływa na przebieg szybkości gry.

Strasznie wkurza mnie to że np typ jest zabudowany z drewna w kwadracik , a ja mogę wystrzelać w niego z 10 czy 20 rakiet z rpg i nic nie jestem w stanie zabrać mu hp , bo cały czas odbudowuje sobie ścianę. Moim zdaniem powinno zabierać hp jeżeli rakieta wybuchnie w jakieś odległości od Ciebie.

Obrażenia z pompki też są czasami dziwne, mimo że z mojej perspektywy walę typa soczyście w głowę lub na korpus, okazuje się że zabrałem mu 8 hp.

Chyba jak każdy nie nawidzę dostawać w plecy Smile
Nie nawidzę ginąć podczas leczenia.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki