Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak grac lepiej w fortnite'a?
#1
Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu gram w fortnite'a i nie umiem wejść poziom wyżej ;/ od czasu kiedy coś tam zacząłem grać czytałem sporo poradników w google, wziałem coaching na Fortnite Coaching ogladam sporo streamów i kanałów na youtubie i wciąż nie jestem wstanie grać lepiej, ginie ciągle na początku, mam problem z klawiszologia etc

Jakie macie swoje sposoby by grac lepiej?
pomozcie mi Sad
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Dorzucę coś od siebie, może wyda to się głupie ale dla mnie jest skuteczne. Też borykałem się z tym problemem dość długo , ale zacząłem oglądać streamy pro graczy z fortnite , oraz transmije world cup które były i muszę powiedzieć że podpatrzyłem trochę i gram dużo lepiej , wcześniej rozjeżdzał mnie co drugi gość na miękko. Teraz mogę się z każdym strzelać jak równy z równym, ameryki nie odkryje jak powiem że jedną z najważniejszych rzeczy w fortnite jest budowanie , i ja właśnie z tym miałem mega problem, trochę poćwiczyłem i jest dużo lepiej. Dużo czasu spędzam też z kolegą na placu zabaw gdzie szlifuje obrone na dojeżdzanie , czyli tworzę szybkie i wysokie budowle i strzelamy się tam.
Odpowiedz
#3
no wlasnie mam problem z budowaniem, no i oczywiscie z bindami, nie kazdy jest dla mnie komfortowy Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki