Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dot. Fortnite
#1
Cześć!

Jestem tu nowy i nigdy nie grałem w Fortnite. 

Po co więc tu jestem? Szukam porady. Mój przyjaciel niedługo obchodzi urodziny i szukam dla niego prezentu. Gość dość namiętnie gra w Fortnite właśnie, więc pomyślałem, że fajnie byłoby kupić mu coś związanego z tą grą. Jednak, jako że sam nigdy nie grałem nie wiem za bardzo co jest teraz na topie, że tak się wyrażę. Domyślam się, że jak w każdej takiej grze, tak i w tej pewnie istnieje jakaś zawartość premium. Jakaś specjalna waluta albo konto premium, może jakieś postacie do kupienia. Jednak, kupując mu coś takiego chciałbym żeby mój kumpel miał z tego jakiś pożytek i nie musiał się potem męczyć z jakąś niegrywalną postacią czy czymś takim Wink

Stąd i moje pytanie. Co polecacie kupić w takiej sytuacji ze sklepu premium? (bo domyślam się, że jest w tej grze jakiś sklep premium). A może bardziej jakiś gadżet dla fana? Jakieś figurki czy coś takiego? 

Budżet możemy założyć dość wysoki, ponieważ będzie się na to składało kilka osób, więc raczej nie ma większych ograniczeń pod tym kątem.

Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Jeżeli budżet wysoki i gracz zapalony to polecam vdolce czyli walute w grze , kolega sam zdecyduje na co to wydać + jakaś figurka z gry jest tego masa , w różnych wielkościach w rożnych cenach. Są też ubrania bluzy spodnie , nerki i wiele innych rzeczy , wpisz na allegro fortnite i zobacz jaki wybór.
Odpowiedz
#3
(02-09-2021, 21:17)kukiz87 napisał(a): Jeżeli budżet wysoki i gracz zapalony to polecam vdolce czyli walute w grze , kolega sam zdecyduje na co to wydać + jakaś figurka z gry jest tego masa , w różnych wielkościach w rożnych cenach. Są też ubrania bluzy spodnie , nerki i wiele innych rzeczy , wpisz na allegro fortnite i zobacz jaki wybór.

Dziękuję za radę! Możesz mi powiedzieć w jaki sposób najlepiej kupić te vdolce? Ponieważ szukam na stronie gry i nigdzie nie widzę takiej możliwości :/
Odpowiedz
#4
Wpisz w google fortnite vdolce i wejdź w zakładkę zakupy. Takie doładowania mozna tez w sklepach kupić głównie elektronicznych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki