Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Zlagowane''/ przycinające się budowanie
#1
Brick 
Witam, mój problem polega na tym, że mam problem z budowaniem. Mianowicie chodzi o to, że gdy wciskam przycisk np. ściany czy podłogi (klawiatura) to nie włącza się budowanie i często muszę klikać dziesięć razy w ten przycisk, żeby w końcu się te budowanie załączyło, lecz najczęściej jest to już za późno i tracę dużo HP czy umieram. Jest ktoś w stanie mi pomóc, przy tak małej ilości informacji z mojej strony? Dodam, że gra praktycznie nie zacina mi się i z niczym innym nie mam takiego problemu + wszystkie przyciski na klawiaturze przypisane do mojego budowania działają bezproblemowo. Z góry dzięki za odpowiedź.


Trochę uogólnię to tak, że nie chce mi się wyjąć/ włączyć tryb budowania
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Jak jest na innych trybach ? kreatywnym np ? tam gdzie jesteś sam ? Tak czytam o tym i na reddicie też sporo osób miało ten problem, jedni pisali o połączeniu internetowym, inni o wydajność komputera, a zdarzali się też tacy którym pomógł reinstall. Jeżeli masz internet dość szybki to spróbował bym reinstall , skopiuj tylko wcześniej sobie ustawienia aby potem je wkleić. Jeżeli ta opcja nie pomoże to proponuje kontakt z pomocą techniczną.
Odpowiedz
#3
(12-21-2020, 21:45)kukiz87 napisał(a): Jak jest na innych trybach ? kreatywnym np ? tam gdzie jesteś sam ? Tak czytam o tym i na reddicie też sporo osób miało ten problem, jedni pisali o połączeniu internetowym, inni o wydajność komputera, a zdarzali się też tacy którym pomógł reinstall. Jeżeli masz internet dość szybki to spróbował bym reinstall , skopiuj tylko wcześniej sobie ustawienia aby potem je wkleić. Jeżeli ta opcja nie pomoże to proponuje kontakt z pomocą techniczną.

Witam , nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale moj syn ma problem dzisiaj z Fortnite na PS4. Byl chyba na 27 poziomie a teraz jak odpala gre to jest na 1 i wszystkie zakupy skinow itp. zniknely. Ktos poroadzi co moglo sie stac i jak przywrocic wszystkie zakupy? Pozdr.
Odpowiedz
#4
https://www.youtube.com/watch?v=v1qbL8-X_Do&ab_channel=Elibomb ,ustawcie sobie wysoki priorytet gry ,powinno pomoc
Odpowiedz
#5
(12-20-2020, 17:58)Adiquu napisał(a): Witam, mój problem polega na tym, że mam problem z budowaniem. Mianowicie chodzi o to, że gdy wciskam przycisk np. ściany czy podłogi (klawiatura) to nie włącza się budowanie i często muszę klikać dziesięć razy w ten przycisk, żeby w końcu się te budowanie załączyło, lecz najczęściej jest to już za późno i tracę dużo HP czy umieram. Jest ktoś w stanie mi pomóc, przy tak małej ilości informacji z mojej strony? Dodam, że gra praktycznie nie zacina mi się i z niczym innym nie mam takiego problemu + wszystkie przyciski na klawiaturze przypisane do mojego budowania działają bezproblemowo. Z góry dzięki za odpowiedź.


Trochę uogólnię to tak, że nie chce mi się wyjąć/ włączyć tryb budowania

Witam znalazłem pomocny filmik na yt, mi pomógł z tym problemem bit.ly/fortnitebugbuilding
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki