Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Launcherem Epic Games
#1
Witam mam problem z epic games.
Wchodząc do epic games wyskakuje mi żebym się zalogował, więc loguje się i wyskakuje dany napis "Wpisujemy cię do twojego konta" i ładuje się to nieustannie lecz czasami epic games sie załaduje lecz wszystko ładuje się bardzo długo,po długim czasie ładowania można wejść do fortnite lecz zanim się uruchomi trzeba odczekać około 30 sekund i gdy wejdę do fortnite pisze że jestem offline i wszyscy znajomi są offline.
Proszę was o pomoc ponieważ mam już problemy z fortnite trzy dni.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Próbowałeś całkowicie przeinstalować epic ? ewentualnie czy przed problemem z zalogowaniem instalowałeś coś ? jakąs aplikację na kompa lub gre ? spróboj jeszcze wyłączyć antywirusa i się zalogować
Odpowiedz
#3
(08-10-2019, 23:42)kukiz87 napisał(a): Próbowałeś całkowicie przeinstalować epic ? ewentualnie czy przed problemem z zalogowaniem instalowałeś coś ? jakąs aplikację na kompa lub gre ? spróboj jeszcze wyłączyć antywirusa i się zalogować
Tak próbowałem całkowicie przeinstalować.
Nie nie instalowałem nic przed tym.
Jeszcze spróbuję wyłączyć antywirusa.
Odpowiedz
#4
Dziwna sprawa, bo spotkałem się już z tym problemem , ale w każdej sytuacji przeinstalowanie epica pomagało, jeżeli wyłączenie antywirusa nie pomoże, napisz ticket do epic , oni odpowiadają dość szybko 24 /48 h
Odpowiedz
#5
(08-11-2019, 12:19)kukiz87 napisał(a): Dziwna sprawa, bo spotkałem się już z tym problemem , ale w każdej sytuacji przeinstalowanie epica pomagało, jeżeli wyłączenie antywirusa nie pomoże, napisz ticket do epic , oni odpowiadają dość szybko 24 /48 h
Dzięki wyłączenie antywirusa pomogło lecz chyba będę siedział na włączonym cały czas Tongue
Odpowiedz
#6
Spróbuj go przeinstalować ewentualnie dodaj w nim wyjątek epic launcher i może będzie działać na włączonym. A jaki to antywirus ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki