Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PanteraTIK zaprasza na strumyki ;D
#1
Witam Was kochani. Mam na imię Patryk i mam 27 wiosen, jestem nową osóbką w Fortnite jak i zarówno na Twitch ^^. Lecz weteranem na tiktoku w najlepszym momencie potrafiłem mieć 800 osób na wizji, cześć osób zabrałem ze Sobą na Twitch. Na razie jestem tylko zdolny streamować z ps5 ponieważ kompletuje dopiero zestaw pod profesjonalny stream na PC z obs. Głównie gram tam w gierki strikte fabularne typu seria AC i Dziedzictwo Hogwartu, lecz tez zacząłem grać właśnie w Fortnite, więc jakiekolwiek tipsy na chacie bardzo przydatne. Moi moderatorzy z TT zapewniają naprawdę bardzo dobra zabawę na chat. Są tez powalone zadanka za pkt kanału ? mamy już towarzysza wiec większość możliwości jest dostępna. Co jakiś czas będzie losowanko do zgarnięcia PSC 50 PLN. Zapraszam wszystkich zainteresowanych pod link: https://twitch.tv/panteratik do zaobserwowania ❤️ streamuje conajmniej raz dziennie.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa


Wiadomości w tym wątku
PanteraTIK zaprasza na strumyki ;D - przez Pantera - 03-03-2023, 11:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki