Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Fortnite - błąd
#1
Sad 
Hej. Mam problem z grą Fortnite. Podczas rozgrywki czasem wyrzuca mnie z gry i wyskakuje mi komunikat: "the application has crashed and will now close. we apologize for the inconvenience." Robi się tak po paru minutach gry, mogę swobodnie biec i nagle gra się zatnie i mnie wyrzuci. Raz mogę dwa pierwsze mecze zagrać, a za trzecim razem mnie wyrzuci lub na odwrót. Gram na laptopie, którego mam od stycznia 2017 roku, a jego parametry to:
ASUS X540LJ
Procesor: Intel® Core™ i5-5200U CPU @ 2.20GHz 2.19GHz
Pamięć RAM: 8GB
Typ systemu: 64bit
Karta graficzna: INTEL® HD Graphics 5500 i NVIDIA GeForce GT 920M
W Fortnite gram na niskich parametrach, gram na 30 fps, jedynie odległość widzenia mam na epicką, ale gra mimo wszystko na początku trochę się zacina (gdy wyskakuje z busa) a tak to chodzi płynnie, lecz gdy strzelam czy nawet biegnę lub stanę w miejscu gra się zatnie, chwilę zadziała i wyrzuca mnie do pulpitu z takim błędem. Próbowałam odinstalować i zainstalować na nowo, ale nic to nie dało, EasyAntiCheat również nie pomaga, mimo takich zaleceń na niektórych forach. Ściągnęłam również Geeks3D FurMark, ale nie mam bladego pojęcia o co tu chodzi, podeślę jedynie screen'a.
Już wcześniej (z rok temu) grałam w Fortnite'a i tak nie miałam, dopiero teraz tak mam. Robiłam ostatnio sama reset całego laptopa (przywróciłam do ustawień fabrycznych, bo był bardzo zawalony zbednymi rzeczami) i teraz zastanawiam się nad zaniesieniem laptopa może do serwisu żeby go jakoś podlepszyli jeśli się da albo całego dobrze wyczyścili. Wracając do gry, za każdym tym błędem ustawia mi się w grze w ustawieniach funkcja ,,używaj debugowania po błędzie karty graficznej" mimo, że za każdym razem ją wyłączałam, bo myślałam, że ma to coś wspólnego z tym. Gram również na DirectX11, bo wersję beta DirectX12 również wyłączyłam, bo myślałam, że to obniża moje parametry.
Szukałam na internecie pomocy, lecz nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Wiecie może o co tutaj chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa


Wiadomości w tym wątku
Problem z Fortnite - błąd - przez Zuza1 - 05-04-2020, 22:14
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez kukiz87 - 05-05-2020, 10:23
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez Zuza1 - 05-05-2020, 11:10
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez kukiz87 - 05-05-2020, 12:08
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez Zuza1 - 05-06-2020, 10:58
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez kukiz87 - 05-06-2020, 12:00
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez Zuza1 - 05-06-2020, 12:52
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez Zuza1 - 05-16-2020, 17:09
RE: Problem z Fortnite - błąd - przez kukiz87 - 05-16-2020, 19:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki