Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Application Crash Detected
#2
Mam to samo !! I na to nie ma rozwiązania , są metody które mogą pomóc ale nie muszą , mi ostatnio mniej crashuje coś. Z supportem epic jestem w kontakcie i nawet oni nie wiedza czemu są crashe. Kiedy Ci się pojawiły crashe ? Dam Ci pare opcji które mogą pomóc ale nie muszą , mi póki co od kilku dni odpukać crashe się nie zdarzają a wcześniej miałem co gre.
1. Czy masz podkręcony sprzęt ? procesor , ram , grafika ? jeśli tak to przywróć do domyślnych.
2.Odinstaluj i zainstaluj ponownie easy anty cheat i battle eye.
3.Ustaw zgodność 4 plików exe w folderu z grą ze zgodnośćią z win7. Czyli pliki Fortnite_shipping i launcher , masz 4 pliki tam wszystkim po koleji daj zgodność z win7.
4.Jeżeli zrobisz to wszystko i gra będzie crashować to wejdź znów w folder z grą i dla tych 4 plików exe z folderu z grą włącz lub wyłącz optymalizacje pełnoekranowe. Jeżeli wejdziesz i będziesz miał ptaszki odznaczone to je zaznacz i na odwrót.
Reinstal gry oraz najważniesze launchera epic też by się przydał. Ja przeniosłem grę wraz z launcherem na inny dysk.

Są to rozwiązania ogólnie z internetu , setki stron przejrzałem aby wyeliminować crashe u siebie. I od 3 dni crasha nie miałem a grałem dużo , może coś pomogło na jakiś czas. Napisz też jaki masz sprzęt , zastosuj powyższe porady i daj znać jak jest.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Application Crash Detected - przez pablo - 09-29-2019, 14:31
RE: Application Crash Detected - przez kukiz87 - 09-29-2019, 16:02
RE: Application Crash Detected - przez pablo - 09-29-2019, 18:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki