Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podpowiedz dla graczy PS4
#1
Witam serdecznie wiem ze moze nazwa tematu nie jest poprawna ale sam nie wiem jak to nazwac otoz chodzi o to ze ostatnio ogladalem rozne filmiki z failami itp z fortnite i niektorzy gracze PS4 mieli obok celownika takie jakby podpowiedzi jak przeciwnik byl dosc blisko nich czy jest sprawej czy z lewej czy na przeciwko na pewno zdazylo sie wam widziec filmik z czyms takim i otoz moje pytanie jak taka opcje wlaczyc to nie jest zadej cheat tak mi sie wydaje bynajmniej wiec musi to byc jakas opcja pomocnicza. Jezeli zle wytlumaczylem to moge podeslac jakis filmik z yt dla ulatwienia dajcie znac. Pozdrawiam
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Podeślij film jakiś , zobaczymy
Odpowiedz
#3
https://www.youtube.com/watch?v=J_MTG_3jf2E

Na samym poczatku filmiku gosc ma takie biale punkty na srodku ekranu ktore mu pokazuja skad idzie przeciwnik. Sory ze dopiero odpisuje.
Odpowiedz
#4
Ale jaja , nie widziałem tego jeszcze , a nie masz na konsoli w menu jakiś opcji ? w menu rozgrywki czy coś w podobnego ?
Odpowiedz
#5
No wlasnie nic nie widze takiego. Zastanawiam sie o co chodzi i jak to wlaczyc
Odpowiedz
#6
Mam konsolę i już wiem o co chodzi , w ustawieniach bodajże jest opcja która zaczyna się na wirtualizacja położenia czy coś w podobie , widać te stópki , ale wtedy mnie dźwięku słychać.
Odpowiedz
#7
Opcja znajduje się w zakładce dźwięk i nazywa się wizualizacja dźwięków. Jest ona dosyć przydatna ale wyłącza ona możliwość korzystania z dźwięku przestrzennego.
Odpowiedz
#8
(07-22-2019, 00:26)kamikadze21 napisał(a): Witam serdecznie wiem ze moze nazwa tematu nie jest poprawna ale sam nie wiem jak to nazwac otoz chodzi o to ze ostatnio ogladalem rozne filmiki z failami itp z fortnite i niektorzy gracze PS4 mieli obok celownika takie jakby podpowiedzi jak przeciwnik byl dosc blisko nich czy jest sprawej czy z lewej czy na przeciwko na pewno zdazylo sie wam widziec filmik z czyms takim i otoz moje pytanie jak taka opcje wlaczyc to nie jest zadej cheat tak mi sie wydaje bynajmniej wiec musi to byc jakas opcja pomocnicza. Jezeli zle wytlumaczylem to moge podeslac jakis filmik z yt dla ulatwienia dajcie znac. Pozdrawiam

Cześć, owszem coś się pojawia ale nie da się tego włączyć.Dasie tylko włączyć autoryzacje dziwięków i wtedy masz coś podobnego.Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki