Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mikrofon w xbox one s
#1
Witam, mam mega problem z niedziałającym mikrofonem w słuchawkach. Aktualnie kupiłem słuchawki Arctis 3 i po podłączeniu do pada okazało się, że nie działa mikrofon. To już kolejne słuchawki a problem pozostaje nierozwiązany. Gramy w Fortnite na konsoli Xbox One s, pady mamy bezprzewodowe z wejściem Jack. Dźwięk słychać bardzo dobrze niestety mikrofon w ogóle nie działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł czym to może być spowodowane? W ustawieniach niby wszystko sprawdziłem. Czy to, że inni gracze grają na kompie lub PS moze byc problemem? A może coś nie tak z konsolą? Z góry dzięki za info.
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Ok Powiedz mi jak podłączasz słuchawki ? do pada bezpośrednio czy masz ten adapter ? to jest kluczowe pytanie. Konsolę i problem z nią odrzucił bym zupełnie , wydaje mi się że możesz mieć problem w konfiguracji w samej konsoli w opcjach dźwięku.
Odpowiedz
#3
Witam. Mam ten sam problem na xbox one x. Rozdział 2 sezon 2. Wszelkie instrukje na YT sa z poprzednich sezonów. A tu nie ma w menu zakładki sterowanie jak np na PC gdzie można wybrać przycisk aktywacji mikrofonu. Czy rozwiązałeś może ten problem??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki