Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
packet lossy i wysoki ping na arenach
#1
Witam,
od pewnego czasu mam problem z pingiem i packet losami na arenie. Ping mam dość niski, w granicach 20/25. Co jest najciekawsze problem nie pojawia się w grach solo/duo/squad. Gdzie szukać problemu, u dostawcy internetu, w arenach EU? Moze są jakieś specjalne ustawienia internetu pod Frankfurcki serwer fortnite?
Odpowiedz
Zakup reklamę na naszym forum.
Baner VoD Strefa
#2
Czy w ogóle ktoś doświadcza problemu z packet losami przy niskim pingu na Europejskim serwerze? Może to problem serwerowy.
Odpowiedz
#3
Nie wykluczone że może być taka możliwość , napisz jeszcze coś jaki masz dokładnie internet , szybkość i dostawcę. A grywasz w inne gry multi ? jeżeli tak to czy odczuwasz też problemy ? czy jest wszystko ok ?
Odpowiedz
#4
Dostawca jest lokalny, niestety u mnie nie mozna podlaczyc swiatla od orange. Znaczy są lekkie podwyższenia/skoki pingu np na league of legends, ale to zaledwie o kilka procent z 49 do 51. Ale głównie to nie. Predkosc normalna 100mega, ale nie trzeba miec wiecej i to nie ten problem, bo przeciez caly pakiet nie jest wykorzystywany, a ping(czas reakcji) jest taki sam. Nie wiem, moze to faza turniejowa i fortnite tak laguje? Najdziwniejsze jest to, ze w jednym meczu na arenie pojawiaja się packet losy i trwają przez cały czas do konca meczu (od 2% do 9%), a juz w kolejnym biały pasek do rozwiazywania problemow jest zupełnie czysty bez zadnego losa do samego konca.
Odpowiedz
#5
Stary chciał bym Ci pomóc , ale tak na prawdę nie wiem co Ci doradzić. Napisz do epic , opisz im dokladnie swój problem , oni powinni podesłać Ci kilka możwliwych rozwiązań.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama
sponsorki Polskie forum fortnite  ogłoszenia towarzyskie Zarabianie w internecie Jak zarabiać w domu Randki24 Bogate sponsorki