Polskie Forum Fortnite

Pełna wersja: Aim-assist nie działa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Chciałem sprawdzic z ciekawosci jak dziala aim assist na padzie grajac na pc (normalnie gram klawa+mysz) i mam taki problem, ze po podlaczeniu pada aim assist w ogole nie dziala  - w opcjach zaawansowanych sprawdzalem rozne wartosci procentowe siły wspomagania celowania 25/50/100 % itd., mimo to celownik w zaden sposob nie podąża za rywalem jak w niego celuje, zwyczajnie stoi w miejscu i musze go przesuwac gałką. Całe sterowanie padem działa prócz aima. Ma ktoś może pomysł dlaczego tak się dzieje?

Mój pad to logitech chillstream, kupiony dosyc dawno temu - czy może to być przyczyna, ze pad jest po prostu za stary i brakuje mu jakichs funkcji do obslugi opcji aim assist lub nie jest w jakis sposob z nia kompatybilny? Szczerze mowiac nie mam innego pomyslu. Prosze o pomoc
Aim assist w marcu zostało mocno znerfione, i przed marcem to nie działało tak że samo Ci celowało , mając celownik w obrębie hitboxa wówczas delikatnie naprowadzało na własciwy cel. Z padem masz zapewne wszystko , po prostu to już nie działa jak kilka miesięcy temu.
(06-09-2020, 22:38)kukiz87 napisał(a): [ -> ]Aim assist w marcu zostało mocno znerfione, i przed marcem to nie działało tak że samo Ci celowało , mając celownik w obrębie hitboxa wówczas delikatnie naprowadzało na własciwy cel. Z padem masz zapewne wszystko , po prostu to już nie działa jak kilka miesięcy temu.

Dziekuje za odpowiedz.
Zdaje sobie z tego sprawe, ze celownik musial byc blisko postaci, ale czy mozliwe jest, ze znerfili to do tego stopnia, ze aktualnie naprowadzanie na cel jest zerowe?
f5, ma ktos podobny problem? Nadal zero reakcji u mnie na padzie, a inni padowcy graja jak gdyby nigdy nic. Co jest nie tak z moim padem? Big Grin
Nie ma asista po prostu , u mnie na xboxie jest to samo co u Ciebie i innych.